• img1 2

2021/22õa tunniväliste ürituste plaan

kuu

kuupäev

üritus

vastutavad isikud

september

01

Teadmistepäev. Uue koolimaja avaüritus.

Juhtkond, huvijuht, kl/juhatajad, ÕE

 

02-03

Liikumispäevad

Keh.kasvatuse õpetajad, huvijuht, kl/juhatajad

 

07

Kross-kvest Vanalinnas 10-12 kl.

Huvijuht, I.Grihhina, R.Kobõlinski, kl/juhatajad

 

10

Õpilasesinduse asutav koosolek

Huvijuht, ÕE liikmed

 

 

Maailmakoristuspäev

Huvijuht, kl/juhatajad

 

 

Õpilasesinduse istung

Huvijuht, ÕE liikmed

oktoober

05

Õpetajate päev

Huvijuht, ÕE

 

 

HANK Olümpia

Haabersti LOV, huvijuht,

 

 

1.kl vastuvõtu üritus

Huvijuht, ÕE

25-31. oktoober: koolivaheaeg

november

 

Õpilasesinduse istung

Huvijuht, ÕE liikmed

 

10

Mardipäev

Kümblusklassid

 

10

Täppisteaduste päev

S.Svarval

 

25

Kadripäev

Kümblusklassid

 

26

I trimestri tulemuste kokkuvõte

Juhtkond

detsember

6-10

Ruumikaunistamise konkurss

Huvijuht, ÕE

 

13-22

Jõulunäitus

T.Jurkina, J.Philips, N.Liski

 

17

Loovainete päev

T.Jurkina

 

 

 Jõululaulu klippide konkurss

Huvijuht, 10-12kl kl/juhatajad, ÕE

 

20

1-3 kl Jõulupidu

Huvijuht, ÕE

 

20

Koolieelikute Jõuluüritus

Huvijuht, ÕE

23.detsember-09. jaanuar: koolivaheaeg

jaanuar

 

Õpilasesinduse istung

Huvijuht, ÕE liikmed

 

17

Hüvastijätt Aabitsaga

 Huvijuht, ÕE, M.Kulagina

 

 

Talvine spordipäev

Keh.kasvatuse õpetajad, huvijuht, kl/juhatajad

 

 

Avatud uste päev

T.Kobašova

veebruar

 

Must Ruut

S.Svarval

 

14

Sõbrapäev

ÕE

 

21

Rahvusvaheline emakeelepäev.

I.Grihhina

 

23

EV 104. aastapäeva tähistamine

Huvijuht, kõik klassid

28.veebruar-06.märts: koolivaheaeg

märts

 

Õpilasesinduse istung

Huvijuht, ÕE liikmed

 

08

Naistepäeva kontsert

Huvijuht, M.Kulagina

 

11

II trimestri tulemuste kokkuvõte

Juhtkond

 

14

Eesti keele päev

E.Üksiratsa, M.Vandel

 

17

Võõrkeelte päev

K.Palmet

 

29

Täppisteaduste päev

S.Svarval

aprill

01

Huumoripäev

Huvijuht, ÕE

 

08

Eco-logica

T.Štšetina

 

11-14

Kevadine näitus

T.Jurkina, J.Philips, N.Liski

 

 

Koolieelikute õppeaasta lõpupidu

Huvijuht, ÕE

 

21

Loodusteaduste päev

T.Štšetina, P.Kuznetsov

25.aprill – 01.mai: koolivaheaeg

mai

6

Emadepäeva kontsert

Huvijuht, M.Kulagina

 

24

Vene keele päev

I.Grihhina

 

27

Lõpukell

Huvijuht, ÕE, 12A, 12B ja 12C

 

30

Õpilasesinduse aastakokkuvõtte istung

Juhtkond, huvijuht, ÕE liikmed

juuni

7

Koolijuhi vastuvõtt

Juhtkond

 

17

Põhikooli lõpuaktus

9A ja 9B kl/juh, juhtkond

 

20

Gümnaasiumi lõpuaktus

12A, 12B ja 12C kl/juh, juhtkond