• img3
  • img2 2
  • img4
  • img1 2

Õpetaja ees- ja perekonnanimi Õpetatavad ained Konsultatsiooni päev Tund Ruum
Afanasjeva, Tatjana   kokkuleppel   318
Ahv, Albert muusika esmaspäev 8. tund 312
Bauer, Svetlana   kokkuleppel   127
Gavrilova, Marina algkool neljapäev 6. tund 121
Grihhina, Irina vene keel esmaspäev (7), neljapäev (8)
7., 8. tund
214
Grišina, Svetlana inglise keel kolmapäev 7., 8. tund 319
Jasjukevitš, Oksana   kokkuleppel   317
Jurkina, Tatjana käsitöö ja kodundus esmaspäev 6.-7. tund 35
Kirillova, Tatjana Inglise keel neljapäev 8. tund 218
Kobašova, Tatjana algkool teisipäev 6. tund 123
Kobõlinski, Roman ajalugu teisipäev 8. tund 219
Koort, Nina rütmika teisipäev 6. tund 403
Kravets, Natalia matemaatika/ vene keel reede 6. tund 125
Kulagina, Margarita muusika kolmapäeval, 7A; 7B; 6A; 8B kl- kokkuleppel 7. tund 312
Laine, Ninel   kokkuleppel   108
Lipijäinen, Tatjana   kokkuleppel    
Liski, Natalja Kunst neljapäev 8. tund 36
Maljutina, Larissa ajalugu reede 7. tund 219
Martšuk, Nadežda eesti keel reede 8. tund 213
Mihhailova, Diana inglise keel esmaspäev 8. tund 322
Nasonova, Irina inglise kell teisipäev 7. tund 217
Nikkel, Rita eesti keel kolmapäev 6., 7. tund 127
Novitšihhina, Tatjana vene keel esmaspäev 7., 8. tund 216
Ovchinnikova, Irina   Neljapäev 9. tund 310
Philips, Jana Loodusõpetus Teisipäev 7. tund 320
Pilate, Olga Saksa keel Teisipäev 8. tund 312
Putivtseva, Valentina inglise keel teisipäev 7. tund 204
Putškov, Boriss tehnoloogia kolmapäev 8. tund 34
Rajalo, Henn eesti keel Kolmapäev 0. ja 1. tund 407
Rajevskaja, Anna matemaatika, loodusõpetus E, K, N, R 7. tund 126
Rannaeere, Tatjana vene keel kolmapäev 6.-8. tunnid raamatukogu
Sillamaa, Minna klssiõpetaja E, T, K, N   109
Svarval, Svetlana matem.,füüsika,loodusõpetus teisipäev 8. tund 209
Svertšuk, Jelena algkool teisipäev 6. tund 124
Tokmakova, Olga geograafia esmaspäev 7. tund 318
Vannik, Marina Inimeseõpetus Teisipäev 8. tund 311
Velman, Natalja matemaatika Teisipäev, kolmapäev, kokkuleppel 6., 7. tunnid 211
Volossova, Olga matemaatika teisipäev, 9. B - kokkuleppel 7. tund 203
Üksiratsa, Elona eesti keel esmaspäev, 6. B - kokkuleppel 7. tund 215
Štšetina, Tatjana bioloogia/keemia kolmapäev   114
Seterholm, Kristina eesti keel esmaspäev 7. tund 320
Lind, Valeri eesti keel E, T 7. tund 107
Stepanov, Artur programmeerimise alused kokkuleppel   317
Tšigir, Irina majandus kolmapäev 9. tund 318
Issajeva, Svetlana kehaline kasvatus kolmapäev 8. tund spordisaal
Smirnova, Jelena matem/vene keel teisipäev 7. tund 122
Vikultseva, Galina arvutiõpetus kokkuleppel   317