• img1 2

2019/20 õa tunniväliste ürituste plaan

Kuu

Kuupäev

Üritus

Vastutavad isikud

september

02

Teadmistepäev

Juhtkond, huvijuht, kl/juhatajad, ÕE

10

Õpilasesinduse asutav koosolek

Huvijuht, ÕE liikmed

20

Sügisene spordipäev

Kehalise kasvatuse õpetajad, kl/juh-d

26

Õpilasesinduse istung

Juhtkond, huvijuht, ÕE liikmed

30-04

Sügisene näitus

T.Jurkina, T.Kobašova

oktoober

04

Õpetajate päev

Huvijuht, ÕE

16

1.klassi vastuvõtutseremoonia

Huvijuht, M.Kulagina, 1.kl/juhatajad, ÕE

21-27. oktoober: koolivaheaeg

 

28-01

Koolijuubeli näitus

T.Jurkina, N.Liski, J.Philips,T.Kobašova

november

01

Kooli 55.aastapäeva tähistamine

Kõik õpetajad, juhtkond

14

Õpilasesinduse istung

Huvijuht, ÕE liikmed

18-21

Mis?Kus?Millal? Sügisene sari

S.Svarval

25-29

Eesti keele nädal

E.Üksiratsa, T.Kobašova

25

Kodanikupäev

E.Üksiratsa

25

Kadripäev

Huvijuht

29

I trimestri tulemuste kokkuvõte

Juhtkond

detsember

16

Heategevuslik jõululaat

Kl/juhatajad, huvijuht, T.Jurkina, T.Kobašova

16-20

Muusika ja kunsti nädal.

T.Jurkina,T.Kobašova

17

Jõulukaraoke

Huvijuht, M.Kulagina

18

Jõulupidu 1-2 kl.

Huvijuht, kl/juhatajad

18

Jõulupidu eelkooli õpilastele

Huvijuht, kl/juhatajad, ÕE

19

Videoklippide konkurss

Huvijuht, kl/juhatajad, ÕE

23. detsember-05. jaanuar: koolivaheaeg

jaanuar

22

Hüvastijätt Aabitsaga

1A ja 1K kl/juh, huvijuht, M.Kulagina, ÕE

27-31

Mis?Kus?Millal? Talvine sari

S.Svarval

veebruar

07

Gümnaasiumi talvine spordipäev

10-12 kl.kl/juh, huvijuht, keh/kasv. õpetajad

10

Õpilasesinduse istung

Juhtkond, huvijuht, ÕE liikmed

14

Sõbrapäev

ÕE

17

Eesti laulu konkurss „Minu laul“

Huvijuht, M.Kulagina,
1-12 kl. kl/juh.

21

EV 102. aastapäeva tähistamine

Huvijuht, ÕE, 1-12kl.kl/juh.

24. veebruar-01. märts: koolivaheaeg

märts

05

II trimestri tulemuste kokkuvõte

Juhtkond

06

Naistepäeva tähistamine

Huvijuht, ÕE

09-13

Täppisteaduste nädal

S.Svarval,T.Kobašova

10

Matemaatiline maraton eelkooliõpilastele

T.Kobašova

13

Must ruut.
Koolidevaheline loogiline mäng

S.Svarval

16-20

Võõrkeelte nädal

S.Grišina

 

19

Koolidevaheline Inglise luule konkurss

S.Grišina

24

Õpilasesinduse istung

Huvijuht, ÕE liikmed

aprill

01

Huumoripäev

Huvijuht, ÕE

6-9

Loodusteaduste nädal

T.Štšetina,T.Kobašova

09

Eco-logica. Koolidevaheline mäng

T.Štšetina

14

Lõpukell

Huvijuht, ÕE,12 kl/juh.

15

Eelkooliõpilaste õppeaasta lõpupidu

Huvijuht, ÕE, eelkoolirühmade juhatajad

20-26. aprill: koolivaheaeg

mai

04-08

Kevadine näitus

T.Jurkina, J.Philips, N.Liski;T.Kobašova

08

Emadepäeva kontsert

Huvijuht, M.Kulagina, N.Koort

11-15

Vene keele, ajaloo ja sotsiaalainete nädal

I.Grihhina, T.Kobašova

15

Tallinna päev

Huvijuht, ÕE, H.Rajalo

juuni

01

Õpilasesinduse aastakokkuvõtte istung

Juhtkond, huvijuht, ÕE liikmed

05

III trimestri tulemuste kokkuvõte

Juhtkond

08

Direktori vastuvõtt

Juhtkond

08

Suvine liikumispäev

Keh/kasv. õpetajad, kl/juh.

18

Põhikooli lõpuaktus

9A ja 9B kl/juh, juhtkond

19

Gümnaasiumi lõpuaktus

12A ja 12B kl/juh, juhtkond

 

МЕРОПРИЯТИЯ В СЕНТЯБРЕ 2019 

МЕРОПРИЯТИЯ В ОКТЯБРЕ 2019

МЕРОПРИЯТИЯ В НОЯБРЕ 2019

МЕРОПРИЯТИЯ В ДЕКАБРЕ 2019

МЕРОПРИЯТИЯ В ЯНВАРЕ 2020