• img3
  • img2 2
  • img4
  • img1 2

KONSULTATSIOONIDE GRAAFIK 2018-2019 õa

Õpetaja ees- ja perekonnanimi Õpetatavad ained Konsultatsiooni päev Konsultatsiooni aeg Ruum
Ahv, Albert muusika reede 15.15 - 16.00 312
Drjukov, Dmitri riigikaitse kokkuleppel kokkuleppel  
Gavrilova, Marina algkool

4. kl reede;
5. kl - teisepäeval

13.30 - 14.15,
13.30 - 14.15

121
Grihhina, Irina vene keel ja kirjandus

6B, 9A - teisipäev;
10-12 kl - reede

14.25 - 16.00,
15.15 - 16.00;

214
Grišina Svetlana inglise keel

kolmapäev,
5 -6 kl - kokkuleppel

14.25 - 15.10 319
Iljina, Marina kirjandus kolmapäev kokkuleppel 314
Issajeva, Svetlana kehaline kasvatus kokkuleppel 15.15 - 16.00 võimla
Jasjukevitš, Oksana matemaatika ja teised ained kokkuleppel 15.15 - 16.00 320
Jetskalo, Jelena bioloogia kokkuleppel kokkuleppel 318
Jurgenovskene, Ljubov inimeseõpetus kokkuleppel 13.30 - 14.15 314
Jurkina, Tatjana käsitöö ja kodundus kokkuleppel 14.25 - 15.10 35
Kaetri, Maria eesti keel kokkuleppel 14.25 - 15.10 213
Kisseljova, Marina geograafia kokkuleppel kokkuleppel 318
Kobašova, Tatjana algkool esmaspäev 14.25 - 15.10 123
Kobašova, Tatjana algkool neljapäev 13.30 - 14.15 123
Kobõlinski, Roman ajalugu kokkuleppel 16.00 - 16.45 219
Kovõlina, Inna inglise keel esmaspäev 14:30 - 15:10
või kokkuleppel
321
Kravets, Natalia algkool iga päev 13.25 - 14.10 125
Kulagina, Margarita muusika esmaspäev,
kokkuleppel
14.25 - 15.10 204
Laine, Ninel inimeseõpetus kokkuleppel 14.25 - 15.10 108
Leštšenski, Oleg kehaline kasvatus teisipäev 15.15 - 16.00 võimla
Lind, Valeri eesti keel esmaspäev 15.15 - 16.00 218
Lipijäinen, Tatjana prantsuse keel kokkuleppel 14.25 - 15.10 319
Liski, Natalja kunstiõpetus kokkuleppel 14.25 - 15.10 36
Maljutina, Larissa ajalugu kolmapäev 15.15 - 16.00 219
Mihhailova, Diana inglise keel esmaspäev 15.15 - 16.50 322
Nasonova, Irina inglise keel kolmapäev 14.25 - 15.10 319
Nikkel, Rita eesti keel teisipäev 14.20 - 15.10 raamatukogu
Nirk, Jana eesti keel, klassiõpetaja neljapäev 13.30 - 14.15 109
Novitšihhina, Tatjana vene keel ja kirjandus teisipäev 15.15 - 16.00 216
Philips, Jana loodusõpetus, tehnoloogia kolmapäev kokkuleppel 37
Putivtseva, Valentina inglise keel kokkuleppel 13.30 - 14.30 204
Putškov, Boriss tehnoloogia reede 14.25 - 15.10 37
Rajalo, Henn eesti keel, teised ained E-N kokkuleppel 7.45 - 8.30 407
Rajevskaja, Anna algkool neljapäev, reede 13.30 - 14.15 124
Rannaeere, Tatjana vene keel ja kirjandus kolmapäev 7.45 - 8.30 211
Sillamaa, Minna algkool E, T, R kokkuleppel 8.00 - 15.00 127
Smirnova, Jelena algkool esmaspäev 13.30 - 14.15 122
Soopalu, Kristi eesti keel (põhikool) reede 13.30 - 15.10 217
Soopalu, Kristi eesti keel (gümnaasium) kokkuleppel kokkuleppel 217
Stepanov, Artur programmeerimise alused kokkuleppel   317
Štšetina, Tatjana bioloogia/keemia esmaspäev
kolmapäev
14.15 - 15.05
15.15 - 16.00
114
Svarval, Svetlana füüsika, matemaatika, loodusõpetus

esmaspäev
kolmapäev

13.30 - 14.15;
15.15 - 16.00

209
Tihhonjuk, Jelena saksa keel reede 15.15 - 16.00 407
Tokmakova, Olga geograafia kokkuleppel 14.25 - 15.10 318
Tšigir, Irina majandusõpetus reede 15.15 - 16.00 215
Üksiratsa, Elona eesti keel teisipäev

14.25 - 15.10,
15.15 - 16.00;

215
Uljev, Andrei eesti keel kokkuleppel 14.15 - 15.00 109
Vandel, Maret algkool teisipäev 13.30 - 14.15 126
Vannik, Marina psühholoogia, inimeseõpetus kokkuleppel 15.15 - 16.00 311
Velman, Natalja matemaatika

esmaspäev- 6A,
teisipäev, neljapäev - 6B,
reede - 7A,7B

14.15 - 15.00 211
Volossova, Olga matemaatika kolmapäev 14.25 - 15.10 203
Volossova, Olga matemaatika kokkuleppel kokkuleppel 203
Yanenko, Svitlana algkool kolmapäeval 15.00 - 15.45 107
Zarikova, Aljona kehaline kasvatus kokkuleppel kokkuleppel võimla